Skip to main content

RUBBLE MASTER didžiausią dėmesį skiria kompaktiškos klasės mobilių trupintuvų kūrimui bei jų techniniam aptarnavimui. RM Compact Crushing prekinis ženklas, dėl savo išskirtinumo ir aukštų techninių standartų, žinomas ir vertinamas visame pasaulyje.

RUBBLE MASTER gaminamų aukštos kokybės mobilių trupintuvų išskirtinis bruožas – intuityvus ir paprastas eksploatavimas. Dyzelinė ir elektrinė pavarų sistema leidžia sumažinti eksploatavimo išlaidas net iki 30 %. Optimalios geometrijos trupintuvo atmušimo plokštė ne tik užtikrina didelį našumą, bet ir itin aukštą apdorotos medžiagos kokybę bei kampuotumą – tai leidžia apdorotą medžiagą naudoti iškart.

RM turi platų spektrą papildomos įrangos, kuri suteikia galimybę kiekvienam mūsų klientui individualiai pritaikyti smulkintuvus prie itin specifinių reikalavimų. Priklausomai nuo naudojimo paskirties papildoma įranga gali vienu metu paruošti kelių skirtingų rūšių medžiagas bei jas atskirti. Trupintuvų kompaktiškumas ir universalumas itin tinka perdirbimo įmonių verslui bei efektyviai apdorojant natūralų akmenį.

Susisiekite su atstovu:

Algimantas Balsys

Produkto vadovas