Skip to main content
 

Kontaktai

Buhalterija

Neringa Dainauskė

Vyr. buhalterė

+370 655 22601buhalterija@mhm.lt

Edita Mikulevičienė

Apskaitininkė

(Rytų Lietuvos regionas)

+370 602 67752edita.mikuleviciene@mhm.lt

Gitana Raveikienė

Apskaitininkė

(Vakarų Lietuvos regionas)

+370 679 69693gitana.raveikiene@mhm.lt

Adresas sąskaitų siuntimui

saskaitos@mhm.lt

Servisas

Paulius Meškelė

Serviso vadovas

+370 656 78633paulius.meskele@mhm.lt

Serviso paslaugų užsakymas

Visoje Lietuvoje

+370 673 72112servisas@mhm.lt

Atsarginės dalys

Aurimas Rasickas

Atsarginių dalių skyriaus vadovas

+370 630 00722aurimas.rasickas@mhm.lt

Vaidotas Milius

Atsarginių dalių pardavimų vadybininkas

(Rytų Lietuvos regionas)

+370 607 88260vaidotas.milius@mhm.lt

Raimondas Jasuitis

Atsarginių dalių pardavimų vadybininkas

(Vakarų Lietuvos regionas)

+370 671 77897raimondas.jasuitis@mhm.lt

Vytautas Podolianka

Garantijų specialistas

+370 646 80561vytautas.podolianka@mhm.lt

Mus rasite:

Pupinės g. 1B, LT-02205, Vilnius
Rudmenos g. 5-4, LT-52193, Kaunas
Rimkų g. 37, LT-95345, Klaipėda
Polskyi descent, 11, Odesa, 65000 Ukraina