Skip to main content
 

Atsarginės dalys

Originalių atsarginių dalių tiekimas

UAB „Mobile Heavy Machinery“ remontui ir aptarnavimui naudojamos tik originalios mūsų atstovaujamų prekinių ženklų (tokių kaip: HITACHI, RUBBLE MASTER, POWERSCREEN, FUCHS, MOBYDICK, TEREXWASHING SYSTEMS, KONECRANES, LEFORT, MALMEDIE ir pan.) atsarginės dalys ir komponentai.

Atsarginių dalių užsakymas: https://e-mhm.eu/lt/
Susisiekite: dalys@mhm.lt

Atsarginių dalių tiekimas:

  • Platus asortimentas: Pasirinkite originalias dalis ir komponentus ir iš plataus gerai žinomų prekinių ženklų (tokių kaip: HITACHI, RUBBLE MASTER, POWERSCREEN, FUCHS, MOBYDICK, TEREXWASHING SYSTEMS, KONECRANES, LEFORT, MALMEDIE ir pan.) asortimento, kad palaikytumėte nepriekaištingą įrangos veikimą.
  • Greitas pristatymas: Pasinaudokite greitu atsarginių dalių pristatymu ir patikimu jų tiekimu, siekiant minimalizuoti veiklos nutraukimo laiką ir išlaikyti produktyvumą.
  • Kokybės garantija: Būkite tikri, kad visos atsarginės dalys ir komponentai yra tiesiogiai perkami iš patikimų gamintojų, užtikrinant suderinamumą ir našumą.

Kodėl pasirinkti mus?

  • Ekspertiškumas: Pasinaudokite mūsų patyrusių technikų patirtimi.
  • Lankstumas: Pasirinkite paslaugų variantus, kurie atitinka jūsų veiklos reikalavimus ir biudžetą.
  • Patikimumas: Pasitikėkite mumis dėl greito reagavimo, patikimo atsarginių dalių tiekimo ir minimalaus veiklos nutraukimo laiko.

Optimizuokite savo veiklą su „Mobile Heavy Machinery“

Bendradarbiaukite su „Mobile Heavy Machinery“ profesionalių techninių priežiūros paslaugų ir atsarginių dalių tiekimo srityje, pritaikytų jūsų poreikiams. Susisiekite su mumis jau šiandien, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kaip galime atitikti jūsų verslo poreikius ir maksimalizuoti jūsų įrangos našumą.

Susisiekite su atstovu:

Aurimas Rasickas

Atsarginių dalių skyriaus vadovas