Skip to main content
 

Apie mus

Mobile Heavy Machinery

MOBILE HEAVY MACHINERY teikiame pardavimo, nuomos, serviso bei atsarginių dalių tiekimo paslaugas. Mes, atstovaujame visame pasaulyje pripažintus gamintojus:

HITACHI statybinė technika (mini, vidutiniai, didieji vikšriniai ir ratiniai ekskavatoriai, ratiniai krautuvai, fiksuotieji savivarčiai, įvairūs statybinės technikos priedai (plaktukai, kaušai, griebtuvai ir pan.)).

KOMPTECH atliekų perdirbimo mašinos (smulkintuvai, vartytuvai, sijotuvai, atskyrimo mašinos, medienos atliekų, drėgnojo skaidymo, kompostavimo ir pan. perdirbimo sistemos).

FUCHS hidraulinės krovos mašinos (buitinių ir antrinių atliekų perdirbimo, metalo laužo, medienos tvarkymo technologijų, bei uostų darbams skirtos hidraulinės krovos mašinos).

RUBBLE MASTER mobilieji trupintuvai (dyzeliniai-elektriniai ir hibridiniai, mobilūs statybinių atliekų ir mineralinių medžiagų trupintuvai).

POWERSCREEN smulkintuvai ir sijotuvai (kasybos, karjerų ir mobilūs smulkinimo bei sijojimo įrenginiai – visiems medžiagų apdorojimo darbams: kasybos, karjerų, griovimo ir perdirbimo pramonės darbams).

TEREX WASHING SYSTEMS mineralinių medžiagų plovimo/apdorojimo sistemos (plovimo ir sausinimo, sraigtinės vandens šalinimo mašinos, kaušiniai konvejeriai, hidrociklono technologijos, statinės ir modulinės sistemos).

MOBYDICK ratų plovimo, dulkių mažinimo įranga (ratų plovimo sistema – „Wheel Wash“, dulkių kontrolės sistema – „Dust Control Cannon Line“).

LEFORT hidrauliniai presai, žirklės ir smulkintuvai (metalo laužo perdirbimo pramonei).

KONECRANES uosto kranai (STS, RTG, RMG, mobilieji kranai ir uosto sprendimai).

Mūsų išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui ir bendradarbiavimas su ilgalaikę patirtį turinčiais partneriais garantuoja aukštą kokybės standartą, kuriuo mūsų klientas gali pasitikėti. MOBILE HEAVY MACHINERY pagrindinis tikslas – užtikrinti Jūsų verslui saugesnį, inovatyvesnį ir produktyvesnį darbą.

 

KOKYBĖS IR APLINKOS APSAUGOS POLITIKA

Mobile Heavy Machinery įmonė siekia užtikrinti, kad veikla būtų valdoma efektyviai ir stengiamasi kuo labiau sumažinti bet kokį neigiamą poveikį aplinkai.

Siekiant minėtų tikslų bendrovė: užtikrina, kad integruotos vadybos sistemos pagal ISO 9001 ir ISO 14001 standartų reikalavimus politika būtų suprantama, įgyvendinama, prižiūrima bei tinkama organizacijos nustatytai paskirčiai, strateginei krypčiai bei nustatytiems integruotos vadybos sistemos tikslams;

  • įsipareigoja užtikrinti nuolatinį integruotos vadybos sistemos pagal ISO 9001 ir ISO 14001 standartų reikalavimus tobulinimą ir jos rezultatyvumo didinimą;
  • siekia atitikti ir vykdyti prisiimtus įsipareigojimus, teisinius įsipareigojimus bei patenkinti suinteresuotų šalių reikalavimus;
  • įsipareigoja pagal galimybes saugoti aplinką, įskaitant taršos prevenciją, ir jos resursus;
  • siekia užtikrinti, kad veikla būtų valdoma remiantis nustatyta strategine kryptimi ir stengiamasi kuo labiau mažinti bet kokį neigiamą poveikį aplinkai.

Mūsų partneriai:

Konecranes
Malmedie logo

Įgyvendinti projektai

Mūsų naujos ir naudotos technikos pardavimo ir nuomos projektų pavyzdžiai. Vaizdinė medžiaga yra tik informacinio pobūdžio, siekiant paaiškinti projekto esmę, bet kartu išsaugoti mūsų klientų komercines paslaptis. Daugiau informacijos ir konsultacijų apie projektus galima gauti susitikus su mūsų atstovu.