Skip to main content

„MobyDick“ – populiariausias prekės ženklas pasaulyje ratų plovimo, dulkių mažinimo srityje

Įmonė FRUTIGER pristatė prekės ženklą „MobyDick“ daugiau nei prieš 30 metų. Nuo to laiko 72 šalyse buvo pradėta eksploatuoti daugiau nei 6 000 „MobyDick“ ratų plovimo, dulkių mažinimo sistemų.

Šiandien daugiau nei 2 500 tarptautinių klientų naudojasi šiais pasaulyje pirmaujančiais produktais, paženklintais išskirtiniu banginio logotipu.

Jokio purvo, jokių dulkių – švaresnis miestas!

Ratų plovimas: „MobyDick“ – keliai be purvo

„Wheel Wash“ (ratų plovimas).

Jau daugiau kaip tris dešimtmečius prekės ženklas „MobyDick“ yra puikių eksploatacinių savybių, aukščiausios klasės kokybės ir pasaulinės lyderystės simbolis ratų plovimo, dulkių mažinimo srityje. „Wheel Wash“ sistemą sudaro moduliniai įrenginiai „Construction Line“ (statybos linijos), („ConLine“) ir „TailorMade Line“ modeliai, skirti tiems klientams, kurie renkasi individualiai pritaikytas ratų plovimo sistemas.

Dėl pažangiausių technologijų ir didžiausio gaminių asortimento rinkoje mūsų specialistai gali išspręsti beveik bet kokią problemą, susijusią su nešvariais viešaisiais keliais.

Purvo šalinimas: intensyvus ratinių ir vikšrinių transporto priemonių plovimas

Statybinė technika, karinės transporto priemonės  ir geležinkelio traukinių vagonai eksploatuojant dažnai smarkiai supurvinami. Dėl to tampa sunkiau vykdyti remonto ir techninės priežiūros darbus. Purvo šalinimo sistemos „MobyDick“ šią problemą išsprendžia vos per keletą minučių!

Dulkių kontrolė: dulkių nusodinimo prevencija

Dulkių kontrolės sistemą sudaro išbandyti ir patikrinti standartiniai įrenginiai iš „Dust Control Cannon Line“ serijos ir individualiai pritaikyti įrenginiai iš „TailorMade Line“ serijos. Dėl pažangiųjų technologijų ir veiksmingo energijos ir vandens valdymo visos dulkių kontrolės sistemos „MobyDick“ pasižymi puikiu purškimo diapazonu ir sudaromu idealiu lašelių dydžiu.

Susisiekite su atstovu:

Irmantas Didžiūnas

Vadybininkas