Skip to main content

Konecranes STS kranai

Įmonė Konecranes turi daugiau nei 40 metų STS tipo („Ship-to-Shore“) konteinerinių kranų projektavimo, gamybos ir tiekimo patirtį.

Visame pasaulyje pripažinti ir vertinami Konecranes gamintojo kranai leidžia didinti uostų operacijų našumą ir efektyvumą, kartu atsižvelgiant į individualius Jūsų verslo poreikius.

Konecranes RTG kranai

Konecranes RTG („Rubber Tired Gantry“) tipo kranas dėl savo išskirtinės pažangios plieninės konstrukcijos, „Active Load Control“ (ALC) (aktyvios apkrovos kontrolės) technologijos ir pažangios specializuotos kabinos yra pripažintas produktyviausiu ir patikimiausiu RTG tipo kranu visame pasaulyje. Pasirinkę Konecranes RTG tipo kraną Jūs turite galimybę visiškai automatizuoti RTG eksploatavimą.

RTG siūlo visą spektrą kranams skirtų galios agregatų. Mūsų profesionalai padės Jums išsirinkti tinkamiausią modelį, individualiai parenkant dyzelinį-elektrinį agregatą arba tik elektrinį galios agregatą.

Konecranes intermodaliniai RMG kranai

Konecranes RMG tipo kranas („Rail Mounted Gantry“ (bėgiais judantis kranas)) BOXPORTER – tai puikus dešimtmečius kauptos kranų projektavimo ir gamybos išmanymo pavyzdys.

BOXPORTER modelyje gausu technologinių naujovių, iš kurių svarbiausia – pažangi kabina su vaizdo ir stebėjimo įranga, užtikrinanti puikų matomumą atliekant konteinerių krovos operacijas.

Konecranes BOXPORTER gali būti individualiai pritaikytas jūsų specifiniams poreikiams. Šis kranas gali būti skirtingo dydžio ir konfigūracijų: be strėlių arba su strėlėmis abiejose pusėse, su pasukamaisiais ir nesisukiojančiais strėlės vežimėliais, pritaikytas kelti visų tipų konteinerius ir priekabas.

Susisiekite su atstovu: