Susisiekite:

Uostų technikos pardavimų skyrius

Mykolas Baciuška
Konecranes | Samson

+370 610 38717mykolas@mhm.lt

Karjerų, statybinės bei hidraulinės krovos technikos pardavimų skyrius

Algimantas Balsys

Skyriaus vadovas
HITACHI | Powescreen | Rubble Master | TWS

+370 699 10980algimantas@mhm.lt

Paulius Čupkovas

Produkto vadovas
HITACHI | Terex Fuchs

+370 610 18031paulius.cupkovas@mhm.lt

Jonas Ligeikis

Produkto vadovas
HITACHI | MobyDick

+370 667 58877jonas@mhm.lt

Servisas

Paulius Meškelė

Serviso vadovas

+370 656 78633paulius.meskele@mhm.lt

Raimondas Jasuitis

Serviso koordinatorius
Vakarų Lietuvos regionas

+370 673 93655raimondas.jasuitis@mhm.lt

Viktorija Pachomčik

Serviso vadovo asistentė

+370 604 16393viktorija.pachomcik@mhm.lt

Andrius Demčenko

Produktų palaikymo koordinatorius

+370 698 40024andrius@mhm.lt

Atsarginių dalių ir komponentų pardavimų skyrius

Aurimas Rasickas

Atsarginių dalių pardavimų vadovas

+370 630 00722aurimas@mhm.lt

Mus rasite:

Pupinės g. 1B, LT-02205, Vilnius
Rimkų g. 37, LT-95345, Klaipėda
Polskyi descent, 11, Odesa, 65000 Ukraina